Job Details

Inżynier Projektów

Bolesława Chrobrego 5, Poland | Bolesławiec | Full-time

Opis oferty pracy

Zadania:

  • Odpowiedzialność za wykonywanie projektów kapitałowych oraz procesów ciągłego doskonalenia w fabryce.
  • Kompleksowe zarządzanie projektami dotyczącymi Produkcji, budynków i obiektów.
  • Odpowiedzialność za rentowność projektów, rozwijanie i zarządzanie budżetami kapitałowymi, przygotowywanie i realizacja budżetu inwestycyjnego.
  • Terminową realizacje harmonogramu, przygotowywanie raportów i sprawozdań.
  • Zapewnienie zgodności działań projektowych z zasadami BHP, ochrony środowiska i korporacyjnymi standardami Jakości.
  • Proaktywne monitorowanie postępu w realizacji projektu, podejmowanie działań korygujących/naprawczych według pojawiających się potrzeb.
  • Koordynacja współpracy zespołu projektowego na poziomie między-wydziałowej
  • Wybór i nadzorowanie współpracy z dostawcami i konsultantami zewnętrznymi.
  • Zabezpieczenie transferu technologii i wiedzy poprzez przygotowanie odpowiedniej dokumentacji projektowej i procesowej (instrukcje stanowiskowe, mapy procesu, katalogi, itp.).
  • Inicjowanie nieustannych udoskonaleń technicznych – wykorzystanie wiedzy o pojawiających się na rynku rozwiązaniach, przeprowadzanie analizy ryzyka i oceny możliwości integracji pionowej, prowadzenie badań benchmarkowych, rekomendowanie i wdrażanie usprawnień.
  • Zapewnienie doskonałej, proaktywnej komunikacji z zespołem oraz innymi działami.

Kwalifikacje

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Praktyczne doświadczenie w pracy w środowisku inżynierii produkcyjnej/technologii produkcji, najlepiej w branży farmaceutycznej lub spożywczej
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu prowadzenia projektów technicznych i inwestycyjnych
  • Orientacja na rozwiązania i cele
  • Umiejętność budowania, inspirowania i koordynacji współpracy zespołu oraz egzekwowania wyników
  • Wysokiego poziomu odpowiedzialności, samodzielności i proaktywności w działaniu
  • Biegłej znajomości języka angielskiego

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Rozwój w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy GERRESHEIMER.
  • Konkurencyjny system wynagradzania i motywowania.
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, dofinansowania wakacyjne, dofinansowanie kantyny pracowniczej).
  • Rozwój wiedzy technicznej oraz metodologii prowadzenia projektów.
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kompetencji zawodowych.

About Gerresheimer

Gerresheimer is the global partner for pharmaceutics, biotech, healthcare, and cosmetics with a very broad product range for pharmaceutical and cosmetic packaging solutions and drug delivery systems. The company is an innovative solution provider from concept to delivery of the end product. Gerresheimer achieves its ambitious goals through a high level of innovative strength, industrial competence and concentration on quality and customer focus. In developing innovative and sustainable solutions, Gerresheimer relies on a comprehensive international network with numerous innovation and production centers in Europe, America and Asia. Gerresheimer produces close to its customers worldwide with around 11,000 employees and generated annual revenues in 2022 of EUR 1.8bn. With its products and solutions, Gerresheimer plays an essential role in people's health and well-being.

Equal rights

All applicants are considered without any regard to race, color, creed, religion, age, national origin, ancestry, ethnicity, gender, gender identity, gender expression, sexual orientation, marital status, veteran status, disability, genetic information, citizenship status or membership, or any other legally protected status.

Interested? Apply today!